понеділок, 24 січня 2022 р.

Занурення у світ творчої уяви юних авторів

               На другому у 2022 році засіданні літературної студії «Контур» «новенькі» автори познайомилися із більш досвідченими студійцями і попрацювали над оповіданнями у жанрі фантастики та фентезі.

На початку заняття ведуча студії письменниця і головна бібліотекарка Юлія Чернієнко створила неформальну, таку важливу для творчості, атмосферу. А вправа «Дружнє коло» допомогла молоді здружитися і налаштуватися на плідну творчу роботу.

Кажуть, що цікаву ідею для твору знайти не так уже й просто. Але якщо знати, як і де шукати, то цей процес може бути легким і радісним!

Тому «контурівці» спершу обговорили улюблені фентезійні книги та фантастичні кінострічки, а потім витягнули з колоди метафоричні картки… – й ось ідеї засяяли у серцях юних авторів!

Чудово! А як їх втілити?

У кожного творчий процес відбувався по-своєму.

Для однієї дівчинки спочатку важливо обговорити свою ідею, щоб краще її зрозуміти самій, а потім почати її втілювати.

Інші цілком самостійно вигадували і сюжет, і дійових осіб й активно писали, і тільки телефон, зошит або ноутбук до певного часу були свідками народження нової історії.

Друга вихованка студії придумала ідею на цілий роман, однак у неї виникла складність: з чого саме розпочати історію? Тому ведуча студії допомогла юній письменниці потягнути ниточку історії – і задоволена дівчинка почала писати.

Творення нових світів – це справжнє диво. І для тих, хто пише, і для тих, хто читає.

І чудово, коли у талановитих дітей є простір, де можна і вільно творити, і долучитися до співтворчості.

Тому, якщо ти – молодий автор або маєш друзів, які вигадують історії або пишуть вірші і прозу, запрошуємо тебе приєднатися до нашої літературної команди!

Засідання студії «Контур» відбуваються кожної другої та четвертої неділі місяця у читальній залі.

До зустрічі у бібліотеці й успіхів тобі у письмі!

Напишите Ваш отзыв или комментарий!

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *