вівторок, 11 січня 2022 р.

Подорож у світ фантазій

Тривають зимові свята, і учасники літературної студії «Контур»  зібралися у читальній залі, щоб розпочати новий рік новими творчими проєктами.

Із першим креативним завданням «ПереНазви місяці» дівчатка впоралися блискуче: разом із керівником студії дослідили народні назви місяців року, і придумали для них власні.

Наймолодша учасниця – Надійка Нетребич – вподобала весну і склала такі симпатичні назви теплих місяців: Надійчин, Людмилчин, Ганнусин… Як ви гадаєте, чому? Відповідь проста: саме в ці місяці в її рідних дні народження!

Її старша сестра Валентина поринула у літо: відпочивайло, купайло, жниварник – які влучні і ємкі назви, які можна легко взяти в нову історію!

Осінні місяці представила Даша Карпенко. Назви - теплунчик, дощивничок, злотовичок – немов вийшли із казки з народно-етнічними мотивами. І читачу вже бачиться, як домовичок підставляє обличчя сонцю й дощу, як він ловить рученятами сонячне листя…

Гра у неймінг пробудила в учасників творчу фантазію, і саме з цього творчого завдання розпочалася підготовка до IX відкритого літературного конкурсу творів у жанрі фантастики та фентезі «ФантФест».


«Зловити інсайт» – ідеї до нових оповідань – допомогли візуальні сюжети, розміщені у метафоричних картках.

Подивіться, як світяться обличчя дівчаток, у яких спалахнули нові історії!

Приємним сюрпризом для учасників клубу став візит і участь у засіданні студїї її почесної членкині і випускниці Валентини Нетребич.  Ще 11-річною дівчинкою вона прийшла до нас із мрією стати письменницею. П’ять років занять, десятки написаних творів, перші перемоги у літературних конкурсах – і її мрія здійснилася: у 2020 році дівчина перемогла у престижному конкурсі «Молода КороНація», а в 2021 році у київському видавництві вийшла її дебютна книга – фантастична повість «Стібіо».

Поки інші учасниці писали твори на конкурс, очільниця студії Юлія Чернієнко допомогла Валентині покращити важливу для кожного автора навичку – редагувати текст нової історії, щоб зробити його сильним і більш привабливим для читача.

Побажаємо Валентині стрімкого творчого зростання, а новим учасницям студії–успіху у літературному конкурсі!

Напишите Ваш отзыв или комментарий!

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *