четвер, 7 березня 2024 р.

Мистецтво створення історій

Тільки-но з нового 2024 року літературна студія "Контур" відновила свою роботу, а ми вже маємо першу літературну нагороду!

Активна учасниця студії у попередні роки Марія Юдіна в новому сезоні активно включилася в роботу та невдовзі посіла І місце у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Листи майбутній Україні". Дівчина написала Україні листа, в якому привітала її з Перемогою та висловила сподівання на довгоочікувану зустріч із нею.

Керівник студії Юлія Чернієнко отримала подяку за підготовку учасниці і "невпинну підтримку та постійний розвиток дітей та юнацтва України".

Варто відзначити, що раз на місяць в рамках студії відбуваються групові засідання, коли студійці знайомляться одне з одним та відкривають для себе мистецтво створення історій, дізнаються про книжкові світи і таємниці творчості кращих дитячих і підліткових авторів. Таке потужне творче поле надихає юні таланти на цікаві оригінальні задуми.

А далі ми втілюємо ідеї у конкретні оповідання і вірші під час індивідуальних занять із "контурівцями". Такі уроки літературної майстерності дають кращі результати, бо до кожного учасника застосовується індивідуальний підхід, а також вони дають можливість звернутися до тих жанрів і тем, які притаманні тій чи іншій обдарованій дитині.


А потім, коли задум буде втілено на білому електронному "папері", ведуча студії показує на практиці, як можна відредагувати твір і зробити його ще кращим.

Написані твори ми скоро відправимо на інші літературні конкурси, адже перші перемоги та публікації здатні ще більше окрилити юних авторів. 

Побажайте нам успіху!

Напишите Ваш отзыв или комментарий!

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *