пʼятниця, 26 серпня 2016 р.

В нас є Гран-прі Всеукраїнського конкурсу!!!

25 серпня в гарно прикрашеній залі Національної бібліотеки України для дітей урочисто пройшла церемонія нагородження переможців 
Всеукраїнського конкурсу 
«Мрії про Україну:дитячій погляд». 
Юні художники, поети та прозаїки зі всієї країни чекали на оголошення результатів, адже ніхто не знав, яке саме місце віддало йому журі. Несподіванкою став дуже приємний сюрприз від організаторів – визначення одразу трьох Гран-прі, про які не йшлося у Положенні.  Поважні члени журі – а це були члени Національної спілки письменників України - зокрема високо оцінили роботу Елеонори Шелегон – вихованки літературної студії «Контур» Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки. Вона стала володарем Гран-прі у номінації «Прозові твори». 

Дорослі щиро вітали переможців підчас вручення дипломів та цінних подарунків і висловлювали подяку за підчас дуже глибокі і завжди дуже емоційні роздуми щодо майбутнього України, адже кожен твір був присвячений важливій події – 25-річчю незалежної держави. Діти взяли участь у цікавому квесті, побували на екскурсії у музеї Другої світової війни та поспілкувалися один з одним. А це не менш важливо, бо діти заходу, сходу, півдню і півночі мусять розуміти, що вони – єдина країна, і глобальні мрії у всіх високі – про мир та злагоду у рідному краї, про її процвітання у майбутньому.

Оголошення переможців - володарів Гран-прі:


Усі переможці і організатори:

підчас квесту 

фото на згадку з НБУшкою

біля входу в НБУ для дітей


А ще приємно: хоча твори Лади Шкворець, Марійки Юдиной не були у числі призерів - їх було обрано для прикрашння сцени:
Вітаємо Елеонору з перемогою!

Напишите Ваш отзыв или комментарий!

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *