понеділок, 28 березня 2016 р.

Фоторепортаж з обласного фестивалю виконавської майстерності

Свято поезії відбулуся у нашій бібліотеці 22березня 2016 року. Майже 50 юних та дорослих поетів з Херсону та Херсонської області прочитали власні віршв, які написали до обласного фестивалю "Поетичний камертон Ліни Костенко". Чудово виступили і контурівці. Вітаємо всіх учасників: Ладу Шкворець і Валентину Нетребич, Елеонору Шелегон і Вікторію Виходцеву, Машу і Дашу Юдіних, Світозара Швеця, який відкрив прослуховування авторською піснею "Любіть рідну мову":Всіх присутніх привітав Василь Загороднюк - голова Херсонскього осередку Національної спілки письменників України:

Справжнім майстер-класом стали виступи відомих поетів Анатолія Марущака та Людмили Кражановської. Свої чудові вірші прочитала особливий гість фестивалю Вікторія Кінцева - переможець конкурсу-фестивалю "Антракт".Ведучею свята була керівник студії Юлія Чернієнко, а опікувалася усіма учасниками і усім дійством модератор проекту Надія Звягінцева.
Приємно, що всі студійці отримали у подарунок книжку  - авторській примірник збірки "Пелюстки для Ліни", яка побачила світ саме перед святом - 21 березня 2016 року.

Напишите Ваш отзыв или комментарий!

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *