пʼятницю, 27 вересня 2019 р.

Знайомі і нові конкурси


«Пам’ять серця»


У цьому конкурсі минулого року в нас було два призери 
- Лада Шкворець і Маша Юдіна.

Обласний літературно-творчий конкурс започатковано для вшанування пам’яті Олега Васильовича Мішукова (1963-2011) – заслуженого діяча мистецтв України, доктора філологічних наук, професора, ректора Херсонського державного університету, директора Академічного ліцею, видатного вченого і педагога, який усе життя присвятив вихованню й навчанню молоді.
Проводиться у вересні – жовтні 2019 року на базі кафедри світової літератури та культури імені проф. О. Мішукова Херсонського державного університету.
На Конкурс подаються власні поетичні твори, а також власні поетичні переклади. У ході Конкурсу учасники матимуть змогу творчого спілкування з однолітками та фахівцями – викладачами кафедри світової літератури та культури, а також поетами Херсонської обласної організації Національної спілки письменників України. 
У Конкурсі можуть брати участь студенти (курсанти), учні ЗОШ та інших навчальних закладів (гімназій, ліцеїв)тощо.
Матеріали конкурсу розміщуються на сайті кафедри світової літератури та культури імені проф. О. Мішукова. Учасники, які
пройшли у лонг-лист, не пізніше 1 жовтня отримають запрошення на очний конкурс (для цього просимо надавати точну електронну адресу).
Конкурс проводиться протягом вересня – жовтня 2019 р. у 3 тури:
І тур – відбірковий (заочний). Робота бета-рідерів. Формування лонг-листа – (до 26.09.2019).
ІІ тур – конкурсний (очний). Робота конкурсної комісії. Формування шорт-листа (4.10.2019).
ІІІ тур – відкрите конкурсне читання власних поезій, визначення та
нагородження переможців конкурсу (11.10.2019).
Оцінювання віршів здійснюється за такими критеріями:
1. Оригінальність творчого замислу – 2 бали;
2. Образність та стилістична оформленість твору – 2 бали;
3. Багатство та виразність поетичної мови – 2 бали;
4. Культура мови – 2 бали;
5. Майстерність (або просто знання :)) версифікації – 2 бали.
Максимальна кількість – 10 балів
Публічний виступ конкурсантів оцінюється за 5-бальною шкалою. Для більшої виразності конкурсант може використовувати сценічний костюм, відеоряд, музичний супровід (про 2 останні позиції треба повідомити заздалегідь).
Творчі добутки конкурсантів оцінює конкурсна комісія, до складу
якої входять представники оргкомітету та поети Херсонської обласної організації Національної спілки письменників України.

«Антисоціальна мережа»

Розкажи про дивні-моторошні-містичні (вигадані або реальні) історії, пов’язані із соцмережами (легальними чи забороненими), та візьми участь у тематичному літературному конкурсі з кодовою назвою «Антисоціальна мережа» від видавництва «Дім Химер»

«Всі ми так чи інакше «сусідимо» в соцмережах, навіть якщо не знайомі одне з одним. Наскільки ми вразливі у цьому відкритому доступі? Які дивні речі, котрих ми навіть не помічаємо, щодня відбуваються в соціальних мережах? Хто й навіщо учора невдало намагався зламати акаунт головної редакторки видавництва?.. Міфологія соцмереж: «монстри», що їх породили віртуальні спільноти нашого часу (Синій Кит, Слендермен, Момо та інші). На тлі цих закордонних «міфів» настав час творити власних чудовиськ — не просто для того, аби «налякати» наших читачів, а й для того, щоб застерегти. «Дім Химер» запрошує авторів до написання химерних історій-оповідок, місцем дії яких є СОЦМЕРЕЖІ.»
Обсяг оповідань – орієнтовно від 5000. Мова – українська. Твори мають бути ніде не опублікованими раніше.
Оповідання надішли до 30 вересня 2019 року на електронну скриньку: chimeraspublisher@gmail.co із позначкою в темі листа «Антисоціальна мережа». До конкурсного твору необхідно додати супровідний лист у довільній формі та окремий файл з короткою біографією й контактними даними автора (e-mail, телефонний номер). Від одного автора приймається одне конкурсне оповідання.
Найкращі твори будуть опубліковані у колективній збірці оповідань «Антисоціальна мережа», яка буде представлена на Книжковому Арсеналі наступного року.
Роботи оцінюватиме авторитетне журі. Також на сторінці видавництва у Facebook триватиме читацьке голосування, яке теж братиметься до уваги під час визначення переможців.
Більш детальна інформація тут -
https://litcentr.in.ua/news/2019-09-30-10801

«Пригоди в майбутньому»

Любиш мріяти і фантазувати? Візьми участь у конкурсі оповідань для підлітків «Привіт із ХХІІ століття» від журналу «Однокласник» та Lucky Academy.
Уяви, яким може бути твоє рідне місто чи село за 100 років. Що зміниться до невпізнанності, а що залишиться незмінним? Це має бути історія про героїв, котрі прагнуть досягти своєї мети чи вирішити надважливу проблему. Чи допоможуть їм можливості майбутнього?
Вимоги до робіт:
·    На конкурс приймаються оповідання, які раніше не публікувалися.
·    Обсяг – до 6,5 тисячі знаків із пробілами.
·    Мова текстів – українська.
·    Використання інших мов і суржику можливе як літературний прийом.
·    Від одного автора приймається одне оповідання, яке неодмінно має бути з назвою.
Оповідання переможця з кожної категорії буде опубліковане в журналі «Однокласник». Детальніша інформація про оформлення робіт на сторінці журналу «Однокласник» у Facebook.
Оповідання приймаються з 15 вересня до 15 листопада 2019 року.
Бажаємо успіхів!



Напишите Ваш отзыв или комментарий!

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *